Rejestracja Przypomnij hasło
pl en ru

Menu

Strona Główna Cennik Demo O nas FAQ Jesteśmy w prasie Kontakt
o nas

Skąd wziął się pomysł, żeby stworzyć portal szkoleniowy bhp? Przecież takie portale już żyją, niektóre od kilku lat i pewnie mają się nienajgorzej. Czas pędzi do przodu, zmienia się rynek, zmieniają się odbiorcy i oczekiwania. Coraz więcej informacji przekazywanej jest za pomocą obrazu, więc dlaczego nie szkolenia? Czy nie jest wygodniej usiąść z filiżanką herbaty, nawet po południu, i przejść szkolenie w ciągu dwóch, trzech dni, nie rujnując dnia pracy, co zwykle boli pracodawców? A jeśli ktoś nas wyzwoli z wczytywania się w mało przyjazny język dzienników ustaw, a w zamian otrzymamy możliwość wysłuchania serii wykładów na każdy z tematów, będących przedmiotem szkolenia? Czy nie będzie nam lżej?

Dlaczego słynne applowskie „Think different”, nie miałoby stać się hasłem obowiązującym również w szkoleniach bhp? Bywa, że zwłaszcza małe i średnie firmy mają do przeszkolenia tylko kilka osób. Można oczywiście urządzić dla nich szkolenie stacjonarne, ale pod warunkiem, że nie będą odrywani do pilnych telefonów i innych „ważniejszych” spraw. No i pamiętajmy, żeby podana na zaświadczeniu o szkoleniu liczba godzin, była zgodna z prawdą. 8 = 8. Jeśli jest inaczej, możemy mieć kłopot.

Znając te wszystkie problemy szkoleń stworzyliśmy narzędzie, które w oferuje łatwo przyswajalny materiał i daje gwarancję, że wymagany prawem zakres materiału został zrealizowany.